Esencją lata jest leniuchowanie na świeżym powietrzu – opalanie się na wygodnym leżaku ustawionym za domem, czytanie książki w wygodnym fotelu, spotkania z przyjaciółmi przy grillu, relaks z książką na werandzie… Jedyne, czego potrzebujesz, aby w pełni korzystać  z każdego ciepłego dnia, to czas wolny, słońce, wygodne meble i podnóżek rattanowy – niepozorny akcent, dzięki któremu w pełni się odprężysz.

Stylowy podnóżek rattanowy – must have w modnym ogrodzie

Zestawiając ze sobą niski fotel albo kanapę i podnóżek rattanowy, zyskujesz wygodne i stylowe wyposażenie pozwalające Ci czerpać z lata to, co najlepsze. Meble i dodatki z rattanu cieszą się w ostatnich sezonach ogromną popularnością. Naturalne, surowe pędy tworzą z bujną zielenią spójną całość. Meble ratanowe wnoszą do aranżacji klimat odległych tropików, dzięki czemu możesz jeszcze intensywniej poczuć wakacyjną, beztroską atmosferę.

Co ważne, meble i dodatki plecione z egzotycznego surowca są lekkie, a jednocześnie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Należy jednak pamiętać, że rattanowi nie służy wilgoć i mróz, dlatego w okresie jesienno-zimowym należy zabezpieczać plecione meble i dodatki bezbarwnym impregnatem.

Podnóżek rattanowy i meble rattanowe Vimine – w harmonii z naturą

Starannie wykonany, efektowny podnóżek rattanowy znajdziesz w katalogu marki Vimine – marki specjalizującej się w produkcji luksusowego wyposażenia z egzotycznych surowców. Dodatki i meble ogrodowe Vimine cenione są za oryginalne wzornictwo i bezkompromisową jakość. Co ważne, każdy produkt z logo producenta wykonywany jest ręcznie z surowców pozyskiwanych z ekologicznych źródeł, a dokładnie – plantacji zrównoważonego rozwoju. 

Comments are closed.

lbladdersymptoms.org dbagmonster.com ozrodlo.com.pl