Przestrzeń tarasy obok domu może być wykorzystana na wiele sposobów – jako miejsce do relaksu, przestrzeń do spotkań w gronie znajomych, strefa jadalniana. Kluczem są odpowiednie meble. Szary zestaw tarasowy to propozycja, która idealnie wpisze się zarówno w tarasy nowoczesne, jak i minimalistyczne czy też skandynawskie. Jakie meble wybrać?

Szary zestaw tarasowy z technorattanu

Zestaw mebli ogrodowych pozwoli stworzyć na przydomowym tarasie przestrzeń dopasowaną do danych potrzeb. Szukając inspiracji na aranżację, warto zwrócić uwagę na szary zestaw tarasowy, wykonany z technorattanu. Meble takie zachwycają doskonałą prezencją, jak również świetnymi parametrami technicznymi. Szary zestaw tarasowy z technorattanu może być zarówno kompletem wypoczynkowym, jak i kawowym czy jadalnianym – kolekcje mebli technorattanowych są niezwykle rozbudowane, przez co bez trudu dopasować można elementy do własnych potrzeb. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci, korozją, odkształcaniem. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze, która nie wchłania wilgoci, nie jest podatna na płowienie. Szary zestaw tarasowy wykonany z tego tworzywa będzie cieszył oczy przez wiele lat!

Szary zestaw tarasowy w konstrukcji modułowej

Niebanalną formą na zaaranżowanie wygodnej strefy wypoczynkowej na tarasie jest szary zestaw tarasowy w konstrukcji modułowej. Meble takie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem – dają one możliwość dopasowywania strefy wypoczynkowej do własnych potrzeb! Kolekcje modułowe składają się z kilku lub kilkunastu elementów, które można wykorzystywać osobno lub też łączyć ze sobą. Meble tego tupu docenią przede wszystkim osoby kreatywne, które cenią sobie możliwość zaprowadzania zmian w strefie wypoczynkowej.

 

 

Comments are closed.

ozrodlo.com.pl kasa.com.pl isma.org