Nasza oferta szkoleń kierowana jest do każdego, kto zainteresowany jest makijażem permanentnym. Niezależnie czy dopiero zaczynasz przygodę z pigmentacją, czy chcesz poznać najdokładniejsze tajniki makijażu permanentnego, znajdziesz u nas odpowiedni kurs. Szkoła makijażu permanentnego Hanami to wysoka jakość szkoleń z naciskiem na praktykę. W przyjaznej atmosferze będziesz poznawał świat makijażu przy użyciu wysokiej jakości pigmentów i urządzeń. Na koniec uzyskasz certyfikat o unikatowym numerze i umiejętności pozwalające samodzielnie wykonywać profesjonalne makijaże permanentne.

Szkolenia z makijażu permanentnego – kursy dla każdego

Nasi doświadczeni specjaliści pokażą Ci w praktyce wszystkie popularne i nowoczesne techniki makijażu permanentnego, stosowane w salonach urody na całym świecie. Poznasz dokładną specyfikę pracy w zawodzie linergisty i zdecydowanie podniesiesz swoje kwalifikacje i  dowiedzieć się wszystkiego, co przyda Ci się podczas pracy w salonie. Szkolenia w Hanami Academy odbywają się w sterylnych warunkach zgodnych z wszystkimi normami higienicznymi. Całą naszą wiedzę praktyczną i teoretyczną przekazujemy w sposób zrozumiały, tak aby każdy uczestnik kursu wyniósł ze szkolenia maksimum informacji. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą naszych szkoleń i zapraszamy do kontaktu! 

Pigmenty do makijażu permanentnego ust – oferta Hanami Pigments

W naszym sklepie znajdziesz serię pigmentów przeznaczonych do makijażu permanentnego ust. Nasze rewolucyjne barwniki przeznaczone są do pigmentacji czerwieni wargowej. Dzięki naszym produktom w przyjemny i łatwy sposób uzyskasz różnorodne efekty – od szminki, przez błyszczyk, aż po akwarelę. Pigmenty do makijażu permanentnego ust cechują się przede wszystkim trwałością koloru. Efekt raz wykonanego zabiegu utrzymywał się będzie bardzo długo. Sprawdź naszą pełną ofertę pigmentów i akcesoriów do makijażu permanentnego a na pewno znajdziesz to coś, co pomoże Ci w Twoim salonie. Zapraszamy – Hanami Pigments.

Comments are closed.