Zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Nie da się ukryć, że współcześnie to ważne na przykład w pracy. Trudno wyobrazić sobie wykonywanie wielu różnych zawodów, kiedy dłonie oraz paznokcie nie prezentują się dobrze. Warto wybierać takie metody zdobienia, które zapewniają bardzo dużą trwałość i doskonale prezentują się przez kilka tygodni. Właśnie to gwarantuje metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

Metoda hybrydowa zdobienie paznokci

Paznokcie hybrydowe są bardzo popularne wśród Polek. Nic dziwnego. Pięknie się prezentują, doskonale wyglądając nawet przez 3 tygodnie a jednocześnie manicure hybrydowy nie kosztuje tak dużo. A poza tym można nauczyć się i robić go samodzielnie. Sporo kobiet decyduje się właśnie na tę opcję.

To, co charakterystyczne dla hybrydowej metody zdobienia paznokci, to fakt, że lakier jest utwardzany w lampie emitującej promieniowanie UV. Właśnie dzięki temu jest on trwały, odporny na przykład na zarysowanie. Jednocześnie nie można usunąć go w domu przy pomocy zwykłego zmywacza do paznokci.

Jak wykonuje się paznokcie hybrydowe?

Jakie etapy ma metoda hybrydowa zdobienia paznokci? Pierwszy krok to odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia do tego, aby nałożyć na niego kosmetyki. To nie tylko lakier, ale również baza, która może delikatnie pogrubić paznokieć, a także pozwolić nawet na modelowanie kształtu płytki.

Zarówno bazę, jak też sama lakier, który nakłada się później, utwardza się w specjalnej lampie. To właśnie dzięki temu uzyskuje się tak dużą trwałość. Na sam koniec nakłada się jeszcze top coat. To bezbarwny lakier, który dodatkowo zabezpiecza kolor, a także sprawia, że jest on pięknie błyszczący. Dobrze wykonana hybryda świetnie trzyma się nawet przez 3 tygodnie, a później pojawia się odrost, który jest zupełnie naturalny. To najwyższa pora, aby wybrać się ponownie do gabinetu i zrobić nowe paznokcie.

Hybryda w domu

Paznokcie hybrydowe można wykonywać samodzielnie w domu. Generalnie nie jest to tak trudne i z reguły większość kobiet dochodzi do wprawy po kilku tygodniach. Trzeba jednak kupić spory zestaw kosmetyków i akcesoriów, to zatem większy wydatek na początku.

Paznokcie hybrydowych nie da się zrobić bez lampy, która może kosztować nawet około 200 lub 300 zł. Poza tym potrzebne są wymieniane już wcześniej kosmetyki, a zatem baza, podkład, lakier do paznokci oraz top coat. Warto pamiętać również o tym, że zdejmowanie starej emalii w przypadku metody hybrydowej jest odrobiną trudne. Najlepiej kupić sobie specjalne frezarki do paznokci, które ułatwiają zadanie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie hybrydy na paznokcie.

Comments are closed.