Holandia jest jednym z głównych kierunków emigracji zagranicznej Polaków. Dobre zarobki, komfort życia, mentalność ludzi. To wszystko sprawia, że nasi rodacy czują się w tym kraju bardzo dobrze. Część z nich wyjeżdża na kilka lat, druga część korzysta z możliwości pracy sezonowej, aby móc zarobić trochę grosza. W sieci znaleźć możemy wiele ofert pracy, przeważnie z branży ogrodniczej. Zdecydowanie dla większości Polaków rozliczenie podatku jest bardzo opłacalne. Średnia kwota zwrotu oscyluje wokół 1400 euro. Skorzystaj z usług Borsuk Podatki, które działa na rynku rozliczeń zagranicznych już ponad 20 lat. 

Borsuk Podatki – pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności 

Rozliczenie podatku z Holandii będzie bezpieczne, szybkie i bezproblemowe z pomocą specjalistów. Ponad 20-letnie doświadczenie doradców podatkowych pomogło Polakom odzyskać około 150 milionów euro, m.in. za złe wysoko naliczone składki na podatek dochodowy. Do najważniejszych dokumentów potrzebnych do rozliczenia podatku z Holandii zaliczyć możemy kartę podatkową jaaropgave. Resztę formalności znajdziesz na stronie internetowej Borsuk Podatki. Wypełnij i odeślij na wskazany adres e-mail lub pocztowy i…gotowe! O resztę nie musisz się martwić. Czas ich dostarczenia przypada na 31 lipca bieżącego roku.

Czas oczekiwania na decyzję. Kiedy spodziewać się pieniędzy na koncie?

Kiedy przychodzi zwrot podatku z Holandii? Średni czas w oczekiwaniu na rozpatrzenie wniosku przez urzędników wynosi od 3 do 6 miesięcy. W holenderskim systemie podatkowym nie ma wyznaczonego konkretnego terminu wypłat. Jedno jednak wiadomo. Jeśli zdecydujemy się na szybkie rozliczenie, urzędnicy w pierwszej kolejności zajmą się naszym zeznaniem podatkowym. To przyspieszy zwrot podatku z Holandii. Wstępna decyzja podatkowa może być podjęta nawet w ciągu kilku tygodni. Uzyskaj najkorzystniejszy finansowo zwrot podatku z zagranicy razem z Borsuk Podatki. 

 

Comments are closed.