Planujesz duże zakupy artykułów do biura? To świetnie się składa, ponieważ mamy dla Ciebie tysiące produktów, które ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków w pracy i elementów związanych z ochroną w zakładzie pracy. Sklep internetowy Wally sprzedaje artykuły biurowe od 2009 roku. Z biegiem lat asortyment rozrósł się do ponad 15 000 tys. produktów na potrzeby domu i biura. A może potrzebujesz coś nietypowego? Wejdź na stronę Wally i zapoznaj się z pełną ofertą. 

Praca w zespole wymaga organizacji. Planery suchościeralne na ścianę pozwolą na wygodne planowanie

Każdy team, bez względu na to, czy jest to mała firma lub duże przedsiębiorstwo, powinien być zorganizowany, wiedzieć za co jest odpowiedzialna poszczególna osoba i realizować cele konsekwentnie. Planery Wally przeznaczone są do planowania i organizacji pracy. Suchościeralna tablica sprawdzi się w gabinetach, salach konferencyjnych i biurach, czyli wszędzie tam, gdzie jest grupa ludzi odpowiedzialnych za wspólny sukces. Planer jest niezwykle przydatnym narzędziem, które ułatwi spotkania biznesowe, planowanie spotkań i wyznaczanie celów długoterminowych. Tablica wykonana z tworzyw sztucznych może zostać przyklejona na gładkiej powierzchni, a montaż nie wymaga wiercenia i pomocy specjalisty. 

Oznakowanie do biura, czyli jeden z najważniejszych elementów, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa pracowników

Tabliczki ostrzegawcze BHP obejmują zazwyczaj hasła typu: “strefa zagrożenia wybuchem”, “uwaga schody”, “nie dotykać” czy nie dotykać urządzenie elektryczne” – to najczęściej spotykane tablice w przedsiębiorstwach. Mają na celu ochronę życia i zdrowia pracowników oraz postronnych gości. Zadbają o bezpieczeństwo w firmie, lepszą organizację pracy i prawidłowe oznakowanie. W sklepie Wally masz możliwość zamówienia spersonalizowanej tabliczki z dowolnym napisem, i poinformować o występujących zagrożeniach na terenie miejsca pracy. 

Comments are closed.