Chcąc, aby nasze ciało i skóra były zadbane i piękne nie tylko stosujemy liczne kosmetyki, ale też ćwiczymy, prowadzimy aktywny tryb życia, To czasami jednak za mało, aby skutecznie walczyć z odkładającą się tkanką tłuszczową. Chcąc pozbyć się nadmiaru tłuszczu warto rozważyć zabiegi takie jak kriolipoliza Cool Tech. Jak zabieg ten wpłynie na nasze ciało? Czym jest kriolipoliza Cool Tech?

Na czym polega kriolipoliza Cool Tech?

Szukając sprawdzonych metod na walkę z tkanką tłuszczową przede wszystkim warto rozważyć zabiegi takie jak kriolipoliza Cool Tech. Kriolipoliza to nic innego jak oddziaływanie na komórki tłuszczowe niskimi temperaturami, w wyniku czego komórki te zostają uszkodzone. Rozbite komórki tłuszczowe usuwane są z organizmu przy pomocy układu limfatycznego przez ok 4-6 tygodni po wykonaniu zabiegu – wtedy też widoczne są najlepsze efekty! 

Czy kriolipoliza Cool Tech to bezpieczny zabieg? Zdecydowanie tak. Kriolipoliza Cool Tech to zabieg nieinwazyjny, który wykonywany jest bez konieczności specjalnych przygotowań. Kriolipolizę wykonuje się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, jak i w gabinetach lekarskich. Zabieg polega na przystawieniu do wybranej partii ciała (pleców, bioder, ud, pośladków) specjalnej głowicy, która zasysa skórę – po zassaniu rozpoczyna się proces oddziaływania na nią niskimi temperaturami. Po upływie ok 40-60 minut zabieg się kończy, a pacjent może spokojnie iść do domu. 

Kriolipoliza Cool Tech – jakie są efekty?

Jakie są efekty działania kriolipolizy Cool Tech? W przypadku niewielkiej tkanki tłuszczowej efekty są fenomenalne. W przypadku większej ilości tłuszczu w konkretnych partiach ciała konieczne jest powtórzenie zabiegu po ok. 4-6 tygodniach. Kriolipoliza jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym i bezbolesnym, co jest istotne dla wielu pacjentów. 

Comments are closed.