Ładnie pomalowane paznokcie są zawsze najlepszą ozdobą dłoni. Współczesne kobiety starają się dbać o to, by ich paznokcie wyglądały schludnie. Teraz o to nietrudno, ponieważ praktycznie na każdym rogu można spotkać salon manikiurzystki. Gdy korzysta się z usługi wykonania profesjonalnego manicure, warto zdecydować się na hybrydy.

Czym charakteryzuje się metoda hybrydowa zdobienia paznokci?

Hybrydowa metoda zdobienia paznokci to taki sposób wykonywania manicure, podczas którego specjalną emalię utwardza się pod lampą emitującą promieniowanie UV. Dzięki temu lakier nałożony na paznokcie jest niezwykle trwały, odporny na zarysowania, odpryski.

Pod lakier nakłada się jeszcze specjalny rodzaj bazy, która również jest utwardzana pod lampą. To właśnie dzięki niej paznokcie można przedłużyć, nadać im odrobinę inne kształt. Pomimo to wyglądają one bardzo naturalnie, ponieważ metoda hybrydowa zdobienia paznokci nie ma absolutnie nic wspólnego z tipsami.

Trwałość hybrydy

Manicure hybrydowy jest bardzo trwały. Jeżeli paznokcie rosną w umiarkowanym tempie, na nowy manicure spokojnie można umawiać się po trzech tygodniach. Gdy przyjmuje się suplementy diety na porost paznokci, warto umawiać się raz na dwa tygodnie.

Największą trudnością związaną z paznokciami hybrydowymi jest sposób usuwania hybrydy. Niestety lakieru nie da się zmyć zmywaczem do paznokci, na usuwanie trzeba zatem wybrać się do salonu. Większość kobiet decyduje się na nowy kolor podczas kolejnej wizyty. Niektóre panie jednak wybierają klasykę. Bardzo popularne są nie tylko kolorowe emalie hybrydowe. Sporo kobiet wybiera po prostu klasyczny french.

Dla kogo paznokcie hybrydowe?

Które klientki będą zadowolone z paznokci hybrydowych? Tak naprawdę wszystkie. Można powiedzieć, że to jedna z tych metod zdobienia paznokci, która sprawdza się u większości kobiet. Bardzo rzadko zdarzają się uczulenia na hybrydę. Warto jednak wspomnieć, że zwykle dotyczą one kobiet, które wykonują samodzielnie, we własnym domu.

Dobrze wiedzieć o tym, że metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest właśnie jedną z najpopularniejszych metod do wykonania samodzielnie. Wystarczy kupić sobie odpowiednie akcesoria oraz kosmetyki, a następnie wypracować technikę. Jeśli ktoś decyduje się na tę drogę, koniecznie trzeba wybrać produkty markowe. Dlaczego? Właśnie ze względu na to, by uniknąć ewentualnego uczulenia. Ładne, zadbane dłonie z elegancko pomalowanymi paznokciami to ważny element wizerunku współczesnej kobiety. Warto o tym pamiętać i zdecydować się na przygodę z hybrydami.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Comments are closed.