Szukając wysokiej jakości elementów wyposażenia kuchni i jadalni przemierzamy wiele sklepów i stykając się z licznymi produktami. Chcąc, aby przygotowywanie potraw było przyjemnością warto postawić na produkty najwyższej próby, pochodzące od topowych producentów. Jakie rozwiązania znajdziemy na polskim rynku?

Noże dopasowane do potrzeb 

Bez ostrego noża ciężko zrobić w kuchni cokolwiek – nie ma co do tego wątpliwości. Nowoczesne noże proponowane przez sklep gerlach.pl to propozycja dla osób ceniących wysoką funkcjonalność, ale i nowoczesny design. Noże sprzedawane są zarówno pojedynczo, jak i w kompletach – oba rozwiązania łączą ostrza wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Aby nóż spełniał swoje zadania stal wzbogacono dodatkiem wanadu, chromu i molibdenu. Pierwiastki te sprawiają, że stal staje się bardziej odporna na kruszenie, jak również staje się nieco elastyczna, aby móc filetować pod wybranym kątem. Rączki noży kuchennych tworzone są z materiałów syntetycznych antypoślizgowych lub też z naturalnego drewna – takie rozwiązania sprawiają, że noże doskonale leżą w dłoni, a krojenie jest bardzo proste i przyjemne. 

Sztućce do naszej jadalni

Wybór sztućców może się okazać dzisiaj trudniejszy niż myślimy – producenci proponują nam wysokiej jakości sztućce stalowe, zabezpieczone przed działaniem wilgoci, rdzą. Sztućce tworzone są zgodnie z najnowszymi trendami – w kolekcjach bez trudu znajdziemy elementy inspirowane trendami minimalistycznymi czy skandynawskimi. Miłośnicy klasycznego wzornictwa również nie będą zawiedzeni. Wybierając sztućce zwracajmy uwagę nie tylko na zdobienia, ale przede wszystkim na sposób profilowania sztućców oraz to, w jaki sposób są one wyważone. Sztućce mają wygodnie leżeć w dłoniach, być funkcjonalne. 

Comments are closed.